صفحه اصلی ارتباط با ما تبادل لینک
آندروید جاوا تم موبایل سیستم عامل سیمبین
تاریخ : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ | ۵:۰۱ بعد از ظهر | بازدید : 756

بازیگران متولد خرداد


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
 متولد ماه خرداد
اگر متولد ماه خرداد هستید خودتان را با این بازیگران مقایسه کنید
 
شاید شما هم مشابهت های زیادی در مورد متولدین یک ماه را کشف کرده باشید، حالا ما خصوصیات ۴ خردادی مشهور را به شما می گوییم تا خردادی ها را کمی بشناسید و ببینید آیا ستاره های خردادی شبیه بقیه خردادی ها هستند یا نه؟
 
 
● ۲۵ خرداد ۱۳۳۴(۱۵ ژوئن ۱۹۵۴)
محمدرضا شریفی نیا، خردادی، منطقی و بیش فعال
فردی باهوش و ذهنی چندبعدی دارد:
شریفی نیا معمولا کارهایش را طوری انتخاب می کند که به سایرکارهایش صدمه نزند و حتی وقتی سر ۲ یا ۳ کار است، طوری وقتش را تنظیم می کند تا به هیچ کدام از کارهایش ضربه ای نخورد در بعضی فیلم ها ممکن است ۴ روز بیشتر وقت نداشته باشد در این مواقع، زمان هایی که تعطیلات یکی از فیلم ها باشد را هماهنگ می کند و سر آن یکی فیلم حاضر می شود.
اهل دوز کلک و دروغگویی نیست
مهراوه شریفی نیا در یکی از مصاحبه هایش گفته: «پدرم از بچگی به من یاد داد که اگر می خواهی کاری را انجام دهی و بعد درباره اش دروغ بگویی بدان آن کار اشتباه است.»
اگر نتوانیم بگوییم ذاتا هنرمند است قطعا می توانیم بگوییم ذاتا هنردوست است:
گذشته از کارهای مختلفی که محمدرضا شریفی نیا در عرصه هنر به خصوص سینما انجام می دهد علاقه او به تماشای آثار هنری در موزه ها، نمایشگاه ها و حتی مطالعه کتاب در زمینه های موسیقی و تئاتر نشانی از ذات هنردوست او دارد.
شخصی فعال یا بهتر بگوییم بیش فعال است:
محمدرضا از همه چیز سر در می آورد و عاشق اطلاعات است. خیلی ها معتقدند او به اندازه ۳ ۲ نفر زندگی می کند. دخترش مهراوه او را اینچنین توصیف می کند: «گاهی پدرم بعد از ۷۲ ساعت که به خانه می آید درحالی که چشم هایش باز نمی شود برای من ۳ ساعت و نیم کل سکانس های آن روز را تعریف می کند، یک چای می خورد و یک چرت یک ربعه می زند و بعد هم سر صحنه می رود!»
حافظه ای قوی دارد که او را برای مشاغل پرمسئولیت آماده می کند:
در میان هنرمندان ایرانی، سینمای ایران به ندرت کسی مثل شریفی نیا را دیده است. پدری مهربان که در عین بازیگری، مشاغلی چون نویسندگی، طراحی و بازیگردانی را نیز بر عهده دارد. خیلی ها می گویند: «سینمای این سال های ایران روی کاکل او می چرخد.»
رویاهایش را جدی می گیرد و آنها را دنبال می کند:
محمدرضا شریفی نیا در سال های جوانی اش، دغدغه و تخصصش در تصویرگری کتاب کودک بوده که البته هنوز هم این علاقه را دنبال می کند هرچند که او را به عنوان یک مرد سینمایی می شناسیم.
استاد استدلال است و با مسائل منطقی برخورد می کند:
شریفی نیا منطقی قوی دارد و هرگاه به نظرش کسی اشتباه می کند به او ثابت خواهد کرد که استدلال هایش بر پایه های سستی استوار است. محمدرضا وسعت دیدی دارد که کمتر نمونه آن را دیده ایم.
همیشه به دنبال یادگیری و آموزش است این شخص موفقیتش را مدیون همین خصوصیتش است:
محمدرضا شریفی نیا از دوران جوانی اش همه چیز را به قصد یادگیری می خوانده و دست به انجام هر کاری که می زده هدفش تجربه اندوزی بوده و هیچگاه به قصد تفنن کاری را انجام نداده.
 
 
● ۱۹ خرداد ۱۳۴۹(۹ ژوئن ۱۹۶۹)
امین حیایی، خردادی عاشق ورزش و خانواده
نسبت به ضعفا و بیچارگان احساس همدردی می کند و از ترحم دیگران لذت می برد:
در شماره هشتم مجله زندگی ایده آل، مصاحبه ای با امین داشتیم که با توجه به درخواست خودش بخشی از درآمد حاصل از فروش آن شماره به حساب کودکان بی سرپرست واریز شد.
عاشق جمع کردن اشیای مورد علاقه اش است:
امین حیایی یک کلکسیونر حرفه ای است و انواع و اقسام کلاه ها را از جاهای مختلف جمع کرده است.
آستانه تحمل بالایی دارد و همه چیز را با آرامش و سرخوشی از سر می گذراند:
کمتر کسی خستگی، ناراحتی و حتی عصبانیتش را دیده است. برای همین هم به نظر خیلی ها او جزو افرادی است که زندگی را ساده می گیرند. او می گوید: «وقتی تو عاشق خودت و زندگی ات و تمام جهان هستی، زندگی برایت ساده می شود.»
از تنهایی لذت می برد اما انسان تنهایی نیست:
در لحظات تنهایی به خودش، زندگی اش، همسرش و خلاصه همه چیز فکر می کند و با تمرکز خاصی موسیقی گوش می دهد و گاهی نیز کتاب می خواند.
به خاطر حس هیجانی که دارد عاشق ورزش است:
امین در بچگی خیلی ورزش می کرده است و بیشتر اوقات فراغتش را با اسکی کردن باشگاه بدنسازی می گذراند. در روزهایی که کار ندارد به لواسان می رود و در آنجا به دوچرخه سواری و پیاده روی مشغول می شود.
پایبند به خانه و خانواده اش است و خود را وابسته به آنها می داند:
به گفته خودش نیلوفر خوش خلق او را نجات داده و او هم هر کاری برای جبران محبت های همسرش انجام می دهد.
رفیق باز است و در جمع دوستان بودن را کاری لذت بخش می داند:
امین حیایی با دوستانش خیلی به سفر می رود اما اجازه نمی دهد روابطش با دوستانش به لحظات خوش زندگی مشترکش لطمه ای وارد کند. امین این موضوع را اینچنین بیان می کند: «محیط خانواده را باید حفظ کرد.»
جنبه روانشناسی او قابل توجیه است و در هر شرایطی خودش را حفظ و کنترل می کند:
حیایی، شهرت را یک نوع امتحان خودشناسی می داند که باعث می شود، بیشتر در وجود خودش جست وجو و ضعف هایی را برطرف کرده و نقاط مثبتش را هم تقویت کند.
انسانی معنوی است و به معنویات زندگی بیش از هرچیزی اهمیت می دهد:
امین از کوچک ترین موقعیتی برای تفکر راجع به زندگی، عشق به ایثار، خانواده و حمایت های خدا استفاده می کند و نهایت همه چیز را عشق به خدا می داند و اعتقاد دارد که جوایزش را در عرصه بازیگری از خدا گرفته است نه از بنده خدا.
اهل جنجال و ماجراجویی نیست، زیاد گفت وگو نمی کند و کمتر کسی حرف و حاشیه از او شنیده است.
 
 
● ۲۹ خرداد ۱۳۰۳(۱۹ ژوئن ۱۹۲۳)
عزت الله انتظامی، خردادی ، تیزبین و فعال
تا از جمله هایی که می خواهد بگوید مطمئن نباشد آن را عنوان نمی کند:
عزت الله انتظامی به دعوت تهیه کننده سریال «قهوه تلخ» (سری قبلی سریال) سر صحنه این سریال محبوب حاضر شده بود. آقای انتظامی ضمن دیدار از صحنه این مجموعه تاکید کردند چون سریال را کامل ندیده اند ترجیح می دهند فقط درباره دکوراسیون و طراحی صحنه آن حرف بزنند که آن را از نزدیک دیده بودند.
فعال، باانرژی، پرشور و حرارت است:
آقای انتظامی در یکی از مصاحبه هایش گفته: «خیلی خوشحال می شوم وقتی می بینیم جوان ها با شوق و علاقه کار می کنند، یاد جوانی های خود می افتم.»
این شخص به علت علاقه ای که به هنر دارد خود و زندگی اش را وقف هنر می کند:
طبق گزارشی از ایسنا، استاد انتظامی طی یادداشتی اعلام کرده: «خوشحالم که در تمام مدت ۴۰ سال با خانواده ام زندگی کردم و همچنین به کارهای فرهنگی و هنری (سینما و تئاتر) پرداخته ام. آرزویم این است که خانه ام برای موزه شخص و فعالیت های هنری اختصاص پیدا کند به امید خدا.»
دیگران روحیه او را درک نمی کنند، لجوج است و قدرت سازگاری ندارد به خصوص در مواقعی که قوانین رعایت نشود:
در اسفندماه سال ۹۰، عزت الله انتظامی از خانه هنرمندان استعفا داد و علت استعفایش را اینگونه بیان کرد: «با توجه به تغییراتی که انجام شد، دیدم در این جمع حضور نداشته باشم بهتر است… تغییراتی توسط مدیرعامل خانه هنرمندان در اعضای شورای عالی داده شد در حالی که این تصمیم ها باید در مجمع عمومی انجام شود. این تغییرات برخلاف اساسنامه بوده است و اعضای جدیدی آمدند که من با آنها آشنا نیستم و اینگونه احساس کردم که دیگر به آنجا نروم بهتر است.»
صاحب نظر است و کمک به دیگران را حتی اگر بی مورد هم باشد می پسندد:
علی حاتمی، هر کاری را که می خواست شروع کند با استاد انتظامی در تماس بود و از ایشان مشورت می گرفت و کمک می خواست، استاد هم بدون هیچ چشم داشتی هر کمکی از دستشان برمی آمد انجام می دادند.
نکته بین است و جزئیات را می بیند:
عزت الله انتظامی درباره کارهای سینماگران ایران می گوید، کارگردان ها باید در کارهایشان حرفی برای گفتن داشته باشند و حرف هایی را بازگو کنند که حرف دل مردم باشد، ظاهرش مهم نیست که چه سبکی باشد آنچه اهمیت دارد حرف زدن از واقعیت های جامعه و مردم و مشکلات آنهاست.
علاقه مند به طبیعت به خصوص گل و گیاه است و از هر فرصتی برای رفتن به فضاهای سبز استفاده می کند:
عزت الله انتظامی در یکی از مصاحبه هایش گفته: «عاشق درختکاری هستم و درختان زیادی در حیاط خانه ام کاشته ام. خیلی ها می گویند، حیاط خانه ام مثل شمال است.»
 
 
● ۲۸ خرداد ۱۳۳۰(۱۸ ژوئن ۱۹۵۰)
رضا کیانیان، خردادی، بلندپرواز و مسئولیت پذیر
فردی هنرمند است و در تمام گرایش های هنری دستی دارد:
اگر رضا سر صحنه فیلمی نباشد یا گوشه کارگاهش نشسته و فیگورهای چوبی اش را صیقل می دهد یا اینکه در اتاقی مشغول نوشتن مطلبی است یا کتابی در دست دارد و با عشق در حال خواندن آن است و گاهی هم می شود او را در حال عکاسی دید.
باطنش همان چیزی است که در ظاهر می بینید و اهل تملق و چاپلوسی نیست:
رضا دوست ندارد با بقیه فرقی داشته باشد و از حاشیه پرهیز می کند و به عقیده خودش همان طور که یک نقاش را از تابلوهایش می شناسند، بازیگر را هم باید از بازی هایش بشناسند و به زندگی شخصی او کاری نداشته باشند.
مسئولیت پذیر است:
رضا معتقد است که به عنوان یک انسان هر کسی کاری انجام می دهد و باید در مورد کاری که انجام می دهد مسئولیت هایی را بپذیرد و خودش هم در حد توانش مسئولیت کارهایش را قبول می کند.
بلندپرواز است و با قدرت اراده ای که دارد می تواند هرآنچه را در سر دارد به واقعیت تبدیل کند:
طبق گفته خود کیانیان به چیزهایی که دارد اصلا راضی نیست و فکر می کند راه زیادی دارد که باید برود. از چیزی که الان هست رضایت دارد اما هرگز نمی خواهد در اینجا بماند.
زنـــدگی برایش معنای متفاوتی با زنده بودن دارد و زندگی روزمره هم برایش خوشایند است:
به گفته بهرام رادان، رضا کیانیان می تواند مزه لحظه ها را به هر بهانه ای بچشد و زندگی را لذت بخش تر کند. او چندبرابر انسان های معمولی لحظات را حس کرده و هر بار همه چیز را از نو تجربه کرده است.
مدافع حقوق حرفه ای خودش است و تقدس و اصالت کاری اش را مهم می داند:
یک زمانی مجله همشهری جوان مطلبی را با تیتر «این مطلب سینمای ایران را به هم می ریزد» چاپ کرد که در واقع افشاگری در مورد دستمزد سینماگران بود. یک ماه بعد رضا کیانیان مطلبی به همشهری جوان داد که این طور شروع می شد: «هدف شما از اینکه سینما را به هم بریزید چه بوده؟ آیا اسکلت این سینما خیلی محکم است؟ چرا می خواهید آن را به هم بریزید؟ اینکه فلان بازیگر چقدر دستمزد می گیرد به کسی ربط ندارد و…»
نترس و شجاع است و می توان گاهی او را شورشی نامید:
کیانیان حوصله چارچوب های دنیا را ندارد و به محض اینکه چارچوبی مشخص می شود آن را به هم می ریزد. در رابطه با افراد جامعه، آرام و محتاط است ولی در مورد خودش اصلا اینگونه نیست و در یکی از مصاحبه هایش گفته: «من درکل شورشی هستم و حتی علیه خودم هم شورش می کنم و خودم را به هم می ریزم و نابود می کنم.»
علاقه مند به کشفیات و شگفتی های جهان است:
این ویژگی رضا را می توان یکی از اساسی ترین عواملی دانست که او را به سوی نقش های متفاوتش در عرصه بازیگری، خلاقیتش در خلق آثار هنری، سوق داده است.

نظرات کاربران :
:نام
:نظر شما
لینک های مفید
لینک های مفید
تازه ترین مطالب
مراقبت از کلیهاجاره ماشینبازی انلاین تم جریاموزش تهیه حلقه های درکوبماشین اجاره در تهرانبا شوره ی سر چه کنیمنمایتدگی هیوندای بوشهرمقدار مجاز خوردن شکلات کاکائوییدوخت وان یکاد با سرمهباز گرداندن شماره تلفن به به موبایل بعد از فرمتبعد از استفاده از ریش تراش براون صورت خود راچربی دور تخمدانرژیم های غذایی بیماری دیابتآیازنان دردوران حاملگی حیض میشوندگیاه درمانی اندرویدشرکت عینک افتابی ÷÷لیسپینه دست و پابهترین و پر فروشترین تبلتیارانه واریز شدهکون تنگ شهوانیچگونه در آدرس جیمیلمان از عکسمان استفاده کنیمدانلود عکس از مراسم افتتاحیه لباس زیر کریسنمایندگی هیوندای قنبرپورماشین مهران مدیریدانلود عکس عروس سوپرنمایندگی مجاز کرمان موتور سراسر کشورچگونه بارداری را تقویت کنیمراههای تقویت جلوی رانمردی که باردار شدایای میدانید های بسیار جالبخواب مغناطیسیعکس ماشین مهران مدیریکتاب معجزه ای برای جاق هاکتاب معجزه ای برای جاق هابازی مدال افتخار 1انتخاب قالی تبریزدانلود بازی مدال افتخار 1دانلود بازی مدال افتخار 1دعای مجرب برای سردرددیابت بارداریچگونه دیگران را قانع کنیمسایت‏ ‏رسمی‏ ‏سایپاچگونه مردم را متقاعد کنیم؟چگونه مردم را متقاعد کنیم؟بعد از استمنا در ورزشچگونه خوابی سبک داشته باشیمچگونه خوابی سبک داشته باشیمبهترین گوشی سال2013دیابت بارداری